В "Укроборонпромі" виготовили мобільну версію потрібного війську радіопеленгатора

Дата публікації
Перегляди
2573
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В "Укроборонпромі" виготовили мобільну версію потрібного війську радіопеленгатора

Він компактніший, швидший у розгортанні та може працювати автономно.

Харківське конструкторське бюро "Протон" розробило та виготовило мобільний варіант сучасного автоматизованого радіопеленгатора короткохвильового діапазону "Сектор Р-677". Про це повідомляє пресслужба "Укроборонпрому", до складу якого входить підприємство.

Цей прилад в автоматичному режимі виявляє, здійснює цифрове оброблення та визначає напрямок джерел радіовипромінювання, зокрема, радіостанцій короткохвильового діапазону, реєструє та аналізує параметри прийнятих радіосигналів. "Завдяки цьому, "Сектор Р-677" дозволяє ефективно виявляти роботу усіх сучасних (і  перспективних) радіостанцій короткохвильового діапазону. А декілька таких радіопеленгаторів, об’єднаних у єдину мережу, можуть визначати місцезнаходження передатчика сигналу. Таким чином є можливість отримати точні координати центрів зв‘язку, командних пунктів, розташування підрозділів противника та іншу важливу інформацію", - пояснили розробники.

В "Укроборонпромі" розповіли, що ця стаціонарна станція застосовується у реальних бойових умовах від 2014 року та пройшла модернізацію, втіливши практичні зауваження та побажання військових, які нею користуються. "Удосконалений "Сектор Р-677" наразі виготовлено у мобільному варіанті, за рахунок мініатюризації всіх систем та широкому використанню сучасних цифрових технологій. Це дозволило розмістити "Сектор" на високопрохідному шасі та значно зменшити площу, яка необхідна системі для розгортання. Для початку роботи "Сектора" необхідно лише декілька годин, тоді, як розгортання старих радіопеленгаторів займало добу та більше. Окрім того, система може працювати у повністю автономному режимі, що забезпечується роботою встановленого дизельного генератора", - наголосили в державному концерні.

Мобільна станція розроблена та виготовлена "Протоном" спільно з іншими українськими підприємствами оборонного комплексу, а також із залученням приватних компаній. Вона вже пройшла приймально-здавальні випробування та передана до українського війська. Радіопеленгатор "Сектор Р-677" отримав схвальні відгуки армійців, заявляють в "Укроборонпромі".

Раніше в липні повідомлялося, що в Україні почали серійно виробляти спецсистеми "Оберіг-С", які захищають бійців від радіокерованих вибухових пристроїв. Приладами займається підприємство "Новатор", що входить до складу "Укроборонпрому".

"Укроборонпром" випробував нові ракети для ураження наземних цілей

"Укроборонпром" випробував нові ракети для ураження наземних цілей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2573
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація