В "Укроборонпромі" запевнили, що більше не купують російські деталі для української техніки

Дата публікації
Перегляди
3235
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В "Укроборонпромі" запевнили, що більше не купують російські деталі для української техніки

Фото: Укроборонпром

Керівництво концерну стверджує, що прямих угод щодо постачання з Росією не було.

Українські підприємства оборонного комплексу навчилися обходитися без російських деталей для вітчизняної техніки, а випадки контрабанди з Росії, про які йдеться у гучному розслідуванні про розкрадання в оборонці, мали місце у 2015-2017 роках.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив заступник генерального директора державного концерну "Укроборонпром" Сергій Омельченко.

"Наразі дійсно "Укроборонпром" дуже серйозно просунувся вперед у питанні заміщення тих деталей, які раніше не вироблялися на території України. Зараз українські підприємства оборонного комплексу виробляють частину таких деталей. Ті деталі, які мали можливість замінити на західні зразки, також замінено", – запевнив він.

Омельченко стверджує, що дефіцитні комплектуючі почали виробляти не лише державні підприємства, але й приватні компанії.

"Звичайно, державний концерн отримував пропозиції щодо постачання з різних джерел: волонтери, комерційні організації всередині України, зовні України. Звичайно, жодних прямих угод не відбувалося ані з компаніями, що розташовані на території Російської Федерації, ані з будь-якими їхніми посередниками чи представниками", – сказав представник "Укроборонпрому".

Нагадаємо, за даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. У розслідуванні вперше оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Згідно з даними журналістів, розмір розкрадань становить мінімум 250 млн грн.

Як заявила представниця президента Ірина Луценко, Гладковський та "Укроборнпром" готують позов до журналістів. Згодом Гладковський заявив, що тимчасово призупиняє свої повноваження в РНБО. Також він звернувся до правоохоронців із проханням перевірити розслідування журналістів.

НАБУ порушило кримінальну справу про розкрадання в "Укроборонпромі"

НАБУ порушило кримінальну справу про розкрадання в "Укроборонпромі"

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3235
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація