В «Укрпошті» звільнятимуть працівників, які не усміхаються і грубіянять

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час реформи управління підприємства була розроблена спеціальна програма навчання співробітників.

Менеджмент ПАТ «Укрпошта» працює над залученням у команду співробітників, які вміють доброзичливо спілкуватися з клієнтами.

Про це розповів в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський, пише Укрінформ.

«Наше трудове законодавство недосконале, і воно гальмує розвиток країни. Для того, щоб просто звільнити некомпетентну людину, потрібно пройти шість кіл пекла. Ми з юристами розробляємо нормативні документи, де готуємо визначення поняття «хамства». Ми зацікавлені в залученні співробітників, які посміхатимуться, а всіх, хто не усміхається і грубіянить – звільнимо», - сказав Смілянський.

Він також додав, що під час реформи управління підприємства була розроблена спеціальна програма навчання співробітників.

Нагадаємо, "Укрпошта" надала можливість своїм клієнтам оформити міжнародні відправлення онлайн. Оформити міжнародне відправлення в одну з 234 країн і окремих регіонів можна на сайті Укрпошти через "особистий кабінет". Також компанія запустить в тестовому режимі можливість створення супровідних документів, митних декларацій для міжнародних відправлень, розрахунку тарифу з урахуванням актуального курсу валют НБУ, отримання штрих-коду, за яким можна відстежити шлях відправлення. 

Відео«Укрпошта» запускає нову послугу прискореної доставки

Залиште свій коментар

Вибір редакції