Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укртрансгазі" заявили про блокування роботи через арешт рахунків на користь "сім’ї" Януковича

Блокування рахунків у компанії вважають незаконним.

Роботу "Укртрансгазу" заблоковано через арешт рахунків на користь фірм, пов`язаних з "сім’єю" Януковича.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Там заявили, що це нова віха у справах про фіктивні поставки обладнання групою компаній, "діяльність яких пов`язують з олігархічним кланом".

Так, Держвиконслужба Міністерства юстиції заблокувала рахунки "Укртрансгазу" та її філії "Укргазенергосервіс" на виконання рішення у справі за позовом "Турботрейду".

Зазначається, що заблоковані рахунки використовувалися для обслуговування захищених статей – виплати заробітної плати працівникам підприємства та отримання коштів для забезпечення Рамкової угоди між Україною та МБРР щодо грантів технічної допомоги.

"Укртрансгаз" закликав Міністерство юстиції, Кабмін, ГПУ та Адміністрацію президента вжити всіх необхідних заходів, аби не допустити "незаконного арешту рахунків та блокування роботи державного підприємства".

У квітні компанія "Нафтогаз України" затвердила оцінку вартості основних засобів компанії "Укртрансгаз" у майже 328 мільярдів гривень. Зокрема до суми входить 12,3 мільярда гривень активів, що перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території.

Залиште свій коментар

Вибір редакції