Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрзалізниці" підрахували прибутки від сполучення з Росією та кількість охочих їздити до РФ

Пасажирів залізничного сполучення Україна-Росія стало менше.

"Укрзалізниця" отримала 177,6 млн грн прибутку від пасажирських перевезень Україна-Росія від січня до червня 2018 року.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Так, майже 63 млн грн принесло курсування поїзда Київ-Москва, на другому місці поїзд Львів-Москва з прибутком понад 38 млн грн.

"З позитивним фінансовим результатом також курсують поїзди Дніпро-Москва, Харків-Москва, Харків-Санкт-Петербург, Одеса-Москва, Миколаїв-Москва", - кажуть в "Укрзалізниці".

Протягом шести місяців 2018 року залізничним сполученням з Росією скористалось 358,9 тисячі пасажирів. Зазначається, що це на 17,1% менше за відповідний показник минулого року.

Також у компанії відзначили, що наразі квитки на поїзди сполученням Україна-Росія продаються без знижок, які розповсюджуються на інші міжнародні напрямки.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна збирається припинити залізничне сполучення із Росією. Нині в уряді розглядають цей варіант.

ВідеоМіністр інфраструктури Володимир Омелян відповів на найактуальніші запитання українців

Чому маршрутні таксі постійно виступають "героями" ДТП і як можна подолати цю проблему? Чи стане кращою якість ремонту доріг? Коли нарешті з'являться прямі сполучення між усіма великими містами України? Це лише кілька питань, які ми поставили Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну - дивіться. 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відповів на найактуальніші запитання українців

Вибір редакції