В "Укрзалізниці" пояснили, чому потяг "Перемишль-Київ" не відправляється

В "Укрзалізниці" пояснили, чому потяг "Перемишль-Київ" не відправляється

Фото: Reuters

"Укрзалізниця" для забезпечення перевезень надасть пасажирам цього поїзда автобуси для продовження подорожі за необхідним маршрутом. 

Поїзд "Перемишль – Київ" затримався через особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну. 

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці". 

"Ситуація з неможливістю курсування поїзда № 715 Перемишль - Київ склалася внаслідок відмови особи, яка не має законних підстав для в'їзду в Україну, залишити цей поїзд. ПАТ "Укрзалізниця" для забезпечення перевезень надасть пасажирам цього поїзда автобуси для продовження подорожі за необхідним маршрутом", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що потрібна кількість автобусів уже вирушила до місця зупинки поїзда "Перемишль – Київ". 

Нагадаємо, стюард "Інтерсіті" ховалася у себе в купе й відмовилася пускати поїзд із Саакашвілі всередині. Близько 20 народних депутатів намагалися переконати стюарда поїзда №5 на ім'я Інна, в якому перебуває екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, зрушити поїзд з місця. Спочатку стюард ховалася у себе в купе, допоки до неї не прийшли пасажири з вимогою рушити поїзд, зокрема, це були жінка, яка заявила, що вагітна, та літня особа, яка заявила, що в неї діабет. Депутати намагалися дізнатися в неї, чому зачинені туалети.  

Крім того, депутати заявили, що стюард тримає весь поїзд "у заручниках". Також вони стверджували, що у стюарда нездоровий вигляд. Стюард Інна відмовилася коментувати питання журналістів. 

Саакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

Саакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

Потяг "Інтерсіті", на якому Саакашвілі збирався в'їхати до України, затримався із відправленням до України. Спершу по гучному зв'язку оголосили, що "від Національної поліції України надійшла інформація" про присутність на борту особи, яка не має права на в'їзд до України. 

Саакашвілі раніше збирався прибути до України через КП "Краковець" на автобусі разом із журналістами. В ДПСУ наголошували, що не збираються пропускати Саакашвілі на територію України, тож у нього мали б забрати паспорти (внутрішній і два закордонних) та повернути назад до Польщі. 

Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація