В "Укрзалізниці" роздумують над створенням вагона для курців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі в опитуванні взяли участь більше тисячі людей.

 "Укрзалізниця" виставила на загальне обговорення пропозицію створити окремий вагон для курців.

Зокрема, на сторінці компанії у соцмережі виставлене опитування: як ви ставитесь до такої ідеї? Є лише два варіанти відповіді – позитивно чи негативно, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1". 

Наразі в опитуванні взяли участь більше тисячі людей. Дві третини з них висловились за вагон для курців. У коментарях думки різняться.

Деякі агресивно радять створити окремий вагон для пияків, цілий потяг для курців та видавати провідникам протигази. Поштовхом для обговорення куріння у потязі стала петиція від пасажирів з проханням створити такі вагони. В "Укрзалізниці" також визнали, що проблема куріння у тамбурах існує і потребує вирішення.

Нагадаємо, в грудні 2017 року "Укрзалізниця" ухвалила нову систему оплати праці своїм працівникам. Закінчити переведення усіх працівників на нову систему планують до квітня 2018-го. 

Відео"Укрзалізниця" пропонує новий сервіс пошуку квитків – економічні новини

"Укрзалізниця" пропонує новий сервіс пошуку квитків.Тепер онлайн можна знайти маршрути з пересадкою.За минулий рік в Україні закрилось 800 банківських відділень. Причина такого масового скорочення – економія. Київ увійшов до десятки європейських міст із найдорожчою нерухомістю.

"Укрзалізниця" пропонує новий сервіс пошуку квитків – економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції