В "Укрзалізниці" розповіли деталі меморандуму про співпрацю з Deutsche Bahn

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Угода розрахована на три роки.

В "Укрзалізниці" розповіли, що 5 лютого підписали меморандум про співпрацю з найбільшим німецьким залізничним перевізником Deutsche Bahn AG і DB Engineering & Consulting GmbH терміном на три роки.

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

За умовами референдуму, сторони мають розробити механізм, що дозволить німецьким спеціалістам надавати "Укрзалізниці" управлінську та технічну підтримку.

"Очікується, що початкова фаза стратегічного співробітництва між сторонами триватиме три місяці. Слідом за нею планується провести перемовини щодо укладання договору про співпрацю для оцінки діяльності Укрзалізниці та розроблення дорожньої карти із вдосконалення роботи компанії", – йдеться в повідомленні.

"Укрзалізниця" не оплачуватиме перший "оглядовий" етап проєкту, й будь-які подальші оплати за послуги в межах цієї співпраці будуть здійснюватися згідно із законодавством України про закупівлі.

Зазначається, що в рамках другого етапу проведуть відкриті публічні конкурсні процедури, в "яких DB E&C зможе брати участь на рівних умовах, як і будь-яка інша зацікавлена ​​та кваліфікована третя сторона".

Нагадаємо, 23 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця". Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що менеджерів найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn зроблять спочатку радниками правління “Укрзалізниці", а потім, "можливо, змінять їхній статус".

Зазначимо, що 22 січня Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із найбільшим залізничним оператором Німеччини. Олексій Гончарук назвав цей альянс логічним продовження плану реструктуризації "Укрзалізниці". А вже 5 сторони лютого підписали меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного партнерства з розвитку УЗ.

Відео Компанія Deutsche Bahn не збирається керувати "Укрзалізницею"

Ідеться лише про консультативні послуги. Та й в українському уряді згодом заявили - ні про оренду, ані про продаж держмонополіста не йдеться. Закордонні фахівці працюватимуть насамперед над реформуванням управлінських механізмів підприємства.  

Компанія Deutsche Bahn не збирається керувати "Укрзалізницею"

Залиште свій коментар

Вибір редакції