Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрзалізниці" розповіли, коли відкриють рух потягів через тунель в Карпатах

Бескидський тунель розташований в горах і належить до 5-го Пан'європейського транспортного коридору.

Цьогоріч 25 травня планується відкрити рух поїздів через новий двоколійний Бескидський тунель.

Про це повідомили в регіональній філії "Львівська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця", передає Укрінформ.

"25 травня має бути відкрито рух поїздів через новозбудований тунель", - розповіли на залізниці.

На підходах та в самому тунелі колійники вже проклали колії загальною довжиною 2,350 м. Зокрема, станом на першу декаду січня в самому тунелі прокладено 900 м колії. З обох боків біля Східного порталу укладено стрілковий перевід. Енергетики встановлюють опори контактної мережі та жорсткі поперечини.

Раніше було споруджено пожежні резервуари на Східному і Західному порталах із загальним об’ємом 450 т води. Крім того, на Західному порталі будівельники звели споруди для воєнізованої охорони, трансформаторної підстанції, електрощитової та встановили лотки водовідведення.

Бескидський тунель розташований в Карпатах і належить до 5-го Пан'європейського транспортного коридору (Італія — Словенія — Угорщина — Словаччина — Україна). Після завершення будівництва пропускна спроможність тунелю збільшиться з 47 до 100 пар поїздів на добу, а швидкість проходження зросте з 15—40 до 60—70 км/год.

Одноколійний Бескидський тунель був побудований 1886 року.

Раніше повідомлялося, що будівництво двоколійного залізничного Бескидського тунелю в Карпатах було завершено в жовтні 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції