Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрзалізниці" розповіли про причину екстреної зупинки Інтерсіті та задимлення

У прес-центрі повідомили, що займання не було.

Причиною вимушеної зупинки швидкісного поїзда Інтерсіті "Одеса - Київ" стала не пожежа, а збій бортового комп'ютера, що і визвало задимлення.

Про це повідомили у прес-центрі "Укрзалізниці".

"Сьогодні, 11 липня, поїзд Інтерсіті+ № 764 Одеса - Київ зробив вимушену зупинку через збій у роботі бортового комп'ютера. Помилка у роботі комп'ютера викликала спрацювання пожежної сигналізації - у тамбурі вагона №4 спрацювала автоматична установка  пожежогасіння. Пожежі чи задимлення у поїзді не виявлено", - йдеться у повідомленні.

Пожежна сигналізація спрацювала після відправлення поїзда зі станції Вінниця. Електропоїзд виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" о 10 год. 40 хв було зупинено для з'ясування причини. Поїзна та локомотивна бригади  евакуювали пасажирів з вагону № 4.

"Фахівці встановили, що система пожежогасіння спрацювала хибно, обладнання електропоїзда працювало в штатному режимі. Вимушена зупинка поїзда тривала 15 хв., після чого поїзд продовжив рух за маршрутом. Посадка пасажирів здійснювалась у всі вагони, окрім четвертого, у якому спрацювала сигналізація. У 4 вагоні відчувався специфічний запах від розпиленого аерозолю", - додали у прес-центрі.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ повідомили про екстрену зупинку потягу через задимлення у вагоні.

Очевидці події розповіли, що людей терміново висадили з вагона (між вагоном і землею добрих метра 1,5 було), деякі вистрибували з дітьми на руках та з валізами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції