В "Укрзалізниці" розповіли, як буде називатись новий експрес до аеропорту "Бориспіль"

Дата публікації
Перегляди
5267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В "Укрзалізниці" розповіли, як буде називатись новий експрес до аеропорту "Бориспіль"

Фото: Євген Кравцов / Facebook

Назву визначили шляхом голосування у Facebook.

Залізничний швидкісний експрес, що вже цього місяця почне курсувати між Центральним залізничним вокзалом у Києві та Міжнародним аеропортом "Бориспіль", отримав назву "Kyiv Boryspil Express".

Про це повідомив в.о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"10 тисяч користувачів Facebook долучились до голосування, і це менше ніж за 4 дні. Мені назва імпонує. Переможець конкурсу - Євген Захаров. Євгене, у нас з Вами важлива місія - нанести цю назву на рухомий склад", - зазначив керівник компанії.

Зазначається, що ця назва набрала 3652 (36,5%) голосів в опитуванні, яке "Укрзалізниця" провела на своїй сторінці у Facebook.

Голосування проводилося за допомогою офіційного додатку Facebook для проведення опитувань - Poll. Тому результати абсолютно об'єктивні та автоматично верифіковані. 

Загалом користувачам було запропоновано на вибір 8 назв, які менеджмент компанії відібрав із понад 400 варіантів, що надійшли на електронну адресу та офіційну сторінку компанії у Facebook. Серед них, крім переможця: "Sky Express" - 3543 голоси (35,4%), "Либідь" - 799 голосів (8%), "UZ Air" - 621 голос (6,2%), "Чумак" - 426 голосів (4,3%), "Аерошатл" - 425 (4,3%), "Січ" - 296 голосів (3%) та "UZ Express" - 237 голосів (2,4%).

Зазначається, що наразі "Укрзалізниця" вже завершує будівництво зупинки Бориспіль-аеропорт, триває зведення критого пішохідного переходу між залізничною зупинкою та терміналом D аеропорту, облаштування платформи та зали очікування експресу на Центральному залізничному вокзалі.

Нагадаємо, залізничне сполучення між Києвом та аеропортом "Бориспіль" запустять у листопаді 2018 року. Дістатися до "Борисполя" можна буде за півгодини, а коштуватиме квиток 80 гривень. 

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація