Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрзалізниці" розповіли, як часто курсуватиме та о котрій вирушатиме "потяг 4 столиць"

Увесь шлях потяг долатиме за 19 годин.

Поїзд 4 столиць вирушить в перший рейс уже 28 вересня 2018 року та курсуватиме щотижня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

"Країни Балтії стають ближче. Поїзд до Риги через Мінськ та Вільнюс почне курсувати щотижня вже у вересні. За 19 годин в дорозі можна побувати у 4 столицях Європи. Вже готуємо і нову ліврею. Аби здалеку було видно українські вагони", – зазначив очільник Укрзалізниці

За його словами, новий потяг Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига вирушатиме зі станції Київ-Пасажирський о 14:07 та прибуватиме до Риги наступного дня о 09:05. Зворотно поїзд вирушатиме об 11:10 та прибуватиме до столиці України о 06:42.

При курсуванні в напрямку Риги поїзд робитиме зупинки о 23:35 у Мінську та о 00:25 у Вільнюсі. При курсуванні в напрямку Києва – о 15:48 у Вільнюсі та о 20:17 у Мінську. Крім того, поїзд робитиме зупинки на станціях Словечно, Калінковічі, Жлобін, Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Шяуляй та Єлгава.

У складі поїзда курсуватиме 10 вагонів, з них 9 купе та 1 класу люкс. У 6 вагонів купе будуть розділені на чоловічі та жіночі. Наразі залізничні адміністрації країн, через які пролягатиме маршрут поїзда, проводять остаточне узгодження вартості проїзду.

Країни Балтії стають ближче. Поїзд до Риги через Мінськ та Вільнюс почне курсувати щотижня вже у вересні. За 19 годин в дорозі можна побувати у 4 столицях Європи. У складі поїзда буде 10 вагонів купе та 1 - класу люкс. Вже готуємо і нову ліврею. Аби здалеку було видно українські вагони. Зараз остаточно узгоджуємо вартість квитків з залізничними адміністраціями Білорусі, Литви та Латвії. Про ціну повідомимо згодом, вона буде демократичною. З української столиці новий поїзд буде відправлятись о 14:07 та прибуватиме до Риги наступного дня о 09:05. Зворотно буде їхати об 11:10 та прибуватиме до Києва зранку о 06.42. Зупинки будуть на станціях Словечно, Калінковічі, Жлобін, Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Шяуляй та Елгава. Графік руху - на сайті ПАТ «Укрзалізниця»

Опубліковано Євгеном Кравцовим Четвер, 9 серпня 2018 р.

Раніше "Укрзалізниця" вже закупила майже три десятки нових вагонів для цього міжнародного маршруту. Вартість квитка в купейному вагоні до Риги становитиме близько 1855 грн (59 євро), повідомлялось тоді.

Про намір запустити залізничне сполучення зі столицями трьох країн Балтії очільник Мінінфраструктури Володимир Омелян говорив ще в червні 2017 року. Проте тоді йшлося про те, що потяг курсуватиме до Таллінна і маршрут може бути подовжений до Одеси.

ВідеоКрулько звинуватив "Укрзалізницю" у недоступності внутрішнього туризму по Україні

Ситуація з залізничними рейсами по Україні не краща, ніж з чартерними авіарейсами, каже нардеп Іван Крулько. За його словами, квитків за різними напрямками на офіційних ресурсах на найближчий час не знайдеш, водночас на комерційних сайтах за завищеними цінами – квитків вдосталь. Це робить недоступним внутрішній туризм.

Крулько звинуватив "Укрзалізницю" у недоступності внутрішнього туризму по Україні

Вибір редакції