Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрзалізниці" виявили неправомірну розтрату понад 50 мільйонів гривень

Були неправомірно нарахувані виплати працівникам.

"Укрзалізниця" виявила неправомірне нарахування працівникам вагонної дільниці станції "Київ-Пасажирський" 2018 року в розмірі понад 50 мільйонів гривень.

Про це повідомляє сайт "Укрзалізниці".

Залізничники розповіли, що у розтраті винне тодішнє керівництво вагонної дільниці.

"Колишнє керівництво виробничого підрозділу "Вагонна дільниця станції Київ-Пасажирський" філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" приховало 50,9 млн грн, що були нараховані як премії, одноразові заохочення та матеріальна допомога окремим працівникам", - йдеться в повідомленні.

Порушення виявлено департаментом внутрішнього аудиту та контролю "Укрзалізниці" за результатами позапланової перевірки підрозділу з ініціативи керівництва товариства.

З'ясовано, що в період від 1 січня до 31 жовтня 2018 року деяким працівникам виплачувалась матеріальна допомога на оздоровлення при виході у щорічну відпустку в розмірі двох окладів, зокрема 2-3 рази на рік.

Наприклад, зазначається, що керівник цієї вагонної дільниці за своєю заявою безпідставно отримав матеріальної допомоги на оздоровлення в липні 2018 року в розмірі двох окладів — на загальну суму 45100 грн.

Під час перевірки також встановлено факт виділення понад 165 тисяч грн у вигляді премій та заохочень головному бухгалтеру, яка в момент виплати була відсутня на робочому місці, фактично перебуваючи на лікарняному, у щорічній або навчальній відпустці.

Там зазначили, що всі матеріали передані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше Наглядова рада "Укрзалізниці" ухвалила рішення звільнити двох членів правління. Йдеться про Сергія Михальчука та Олександра Бужора

ВідеоГройсман наказав наглядовій раді "Укрзалізниці" модернізувати структуру підприємства

Голова уряду зустрівся із членами призначеної у червні нової наглядової ради "Укрзалізниці". До неї увійшли незалежні фахівці зі Швеції, Німеччини та Австрії. Прем’єр доручив їм запровадити високі стандарти корпоративного управління та модернізувати структуру підприємства.

Гройсман наказав наглядовій раді "Укрзалізниці" модернізувати структуру підприємства

Залиште свій коментар

Вибір редакції