В Умані беркутівці запакували свободівців у 2 автозаки

В Умані беркутівці оточили колону прихильників партії Свобода, які рушили від пам'ятника Гонті та Залізняку, скандуючи Умань без хасидів, і вантажать в автозаки.

В Умані співробітники "Беркута" перегородили дорогу активістам ВО "Свобода" і почали пакувати їх до автозаків.

Беркутівці оточили колону прихильників партії Свобода, які рушили від пам'ятника Гонті та Залізняку, скандуючи "Умань без хасидів", і кидають їх до автозаків.

При цьому місцеві жителі (близько ста людей), в основному люди похилого віку, захищали мітингуючих. Літні жінки кричали: "Що ви робите? Це ж діти!", "Ганьба!", "Ми ж платимо податки!".

Коли молодих людей у вишиванках били і заштовхували в автозаки, місцеві жителі, як могли намагалися підтримати їх. Всі люди, які спостерігали за сутичкою, зібралися йти в міліцію. Виїхали два автозаки із затриманими.

Як повідомлялося раніше, біля пам'ятного знаку Гонті і Залізняку в оточенні беркутівців свободівці проводили зустріч з виборцями, оскільки суд заборонив їм акції.

Після того, як зустріч з виборцями закінчилася, оточення правоохоронці зняли. Молоді люди вишикувалися в колону, і, скандуючи, вирішили пройти по вулиці. Беркутівці знову оточили їх і стали затримувати.

Як повідомлялося, раніше черкаська облорганізація ВО "Свобода" обурилася "бездіяльністю влади всіх рівнів, що не вжила жодних дій для припинення агресії хасидів щодо українців і прнипинення масового безладу, який щорічно здійснюють хасиди в Умані на своє релігійне свято".

Заступник мера Умані (Черкаська область) Петро Паєвський заявив, що запланована на 25 вересня ВО "Свобода" акція Умань без хасидів є "провокуванням кровопролиття і розпалюванням міжнаціональної ворожнечі".

Нагадаємо, під час торішнього паломництва Умань відвідало близько 25 тисяч хасидів. Це паломництво стало найбільш неспокійним за всю історію - тоді в різанині і бійках постраждали два місцевих жителя, міліціонери і кілька хасидів. Один з хасидів загинув у бійці. Десятьох паломників затримали і депортували в Ізраїль.

Читайте також:

Свободівці проведуть акцію проти хасидів, не зважаючи на заборону

Для хасидів в Умані напишуть спеціальний закон

МЗС Ізраїлю перепросило Україну за хасидів-хуліганів

На Новий рік хасидів в Умані охоронятимуть 400 міліціонерів

"Свобода" оголосила початок кампанії "Умань без хасидів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: