В Умані хасид покусав міліціонера

Захищаючи незаконно встановлений кіоск, хасид прокусив палець міліціонеру та розбив відеокамеру уманської телекомпанії.

В Умані Черкаської області хасид укусив міліціонера за палець, захищаючи від знесення незаконно встановлений кіоск з кошерною їжею. Про це повідомила радник міського голови Умані Світлана Ліпинська.

Хасид прокусив палець черговому міліціонеру та розбив відеокамеру уманської телекомпанії "Сатурн" під час демонтажу незаконно встановлених торгових кіосків на території паломництва хасидів в місті Умань Черкаської області. Кілька паломників без дозволів встановили об’єкти з продажу кошерної їжі та кілька гаражів.

Як повідомила Ліпинська, мерія звернулася до організатора паломництва хасидів Міжнародного благодійного фонду імені ребе Нахмана, у зв’язку з ситуацією, що склалася. Представник фонду Даніель Даян відповів, що це питання не його компетенції, і якщо є порушення законодавства, то місцева влада має діяти відповідно. Тому, комунальні служби Умані спробували демонтувати об’єкти, оскільки їх власники не мали дозвільних документів.

Ліпинська зауважила також, що Даян звернувся до місцевої влади з проханням не зносити ці малі архітектурні форми, щоб не провокувати конфлікт. Він пообіцяв, що один з кіосків хасиди знесуть самі, а дерев’яну споруду попросили залишити на період святкування іудейського Нового року.

Як відомо, тисячі паломників відвідують щоосені Умань Черкаської області, щоб на могилі свого духовного лідера, цадика Нахмана, відсвяткувати Рош-га-Шана – іудейський новий рік. Прогнозується, що до 19 вересня паломників-хасидів на Черкащину прибуде понад 25 тисяч осіб.

На час свята хасиди протягом трьох днів живуть за своїми правилами: нічого не беруть у руки, тримають двері відчиненими, не люблять, коли їх знімають на фото- або відеокамеру, не можуть бачити жінок.

Для охорони цього дійства МВС планує залучити 450 міліціонерів.

Читайте також:

Луценко вирішив заробити на хасидах 650 тисяч гривень

Луценко відправив майже півтисячі міліціонерів і собак охороняти хасидів

В Умані підпалили будинок для хасидів-паломників

Ортодоксальні євреї влаштували безлади в Єрусалимі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: