В Умані націоналісти провели марш проти "хасидського свавілля"

"Умань без хасидів!" - націоналісти протестували проти "свавілля" паломників, які не поважають закони та звичаї українців.

Марш проти "хасидського свавілля" 4 вересня провела в Умані Черкаська обласна організація Всеукраїнського об´єднання "Свобода".

За повідомленням прес-служби організації, у народній резолюції учасників маршу вимагається "захистити конституційні права уманчан, прищепити хасидам повагу до українського населення, визначити статус хасидів, унеможливити приїзд чужинських кримінальних елементів, запровадити біометричний контроль для прибульців-хасидів, заборонити хасидам самовільне будівництво, рекомендувати прибульцям-хасидам перебувати у визначених культових місцях, заборонити порушувати спокій українського населення, примусити їх до сплати комунальних платежів, примусити їх до підтримання чистоти, обмежити в´їзд в Україну іноземців з епідеміологічно небезпечних країн (потенційних носіїв бубонної чуми, холери тощо)".

За словами голови Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Тетяни Чорномаз, влада негласно потурає антиукраїнським діям хасидів. "Лише українська національна влада, і лише "Свобода" здатна розв´язувати питання, про які нинішня олігархічна антинародна влада боїться, в силу своєї корумпованості, говорити, не кажучи вже про їх результативне вирішення" - наголосила Тетяна Чорномаз.

Учасники протесту вишикувались у колону, до якої протягом ходи долучалися уманчани та пройшли вулицями Умані. Хода відбувалася під гучними гаслами "Умань без хасидів!", "Ні – хасидському свавіллю!", "Гонта прийде – порядок наведе!", "Кому належить Україна – Українцям! Кому належить Умань – Нам!", "Антинародну владу – геть!". Марш закінчився під стінами Уманського міськвиконкому, де основним гаслом, окрім інших стало "Владу – на вихід!". Під час пікету представникам міської адміністрації була передана народна резолюція.

Завершився пікет виступом голови Уманської "Свободи" Юрія Ботнара. Він наголосив, що у разі подальшої бездіяльності влади і невиконання вимог уманчан українські громадяни залишають за собою право, гарантоване Конституцією України, захищати життя і здоров´я своїх співгромадян від протиправних посягань, а також користуватися своїм, визначеним Конституцією України, статусом єдиного джерела влади.

Нагадаємо, за порушення українського законодавства двох паломників-хасидів видворено за межі держави, повідомив відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС у Черкаській області.

Конфлікти викликані несприйняттям та невиконанням окремими паломниками українського законодавства.

Так, в серпні місяці, на побутовому ґрунті виник конфлікт між паломником та місцевими жителями. В ході проведення перевірки до адмінвідповідальності був притягнутий громадянин Ізраїлю, стосовно якого Уманським МВ ГУМВС було складено протокол про адміністративне правопорушення. Знаходячись на шостому поверсі будинку, він чинив хуліганські дії, які полягали у в образливому ставленні до громадян будинку, знімання їх на мобільний телефон. При спробі зупинити хуліганські дії, паломник на зауваження не реагував.

Також співробітниками міліції був виявлений громадянин Ізраїлю, який перебуває на території України нелегально. Судом прийнято рішення про примусове видворення його за межі України. Уманський МВ ГУМВС направив документи для оформлення чоловіка в пункт тимчасового перебування іноземців в Чернігівській області для подальшого примусового видворення за межі України.

Читайте також:

Хасиди в Умані зустріли Новий рік

В Умані хасид покусав міліціонера

В Умані підпалили будинок для хасидів-паломників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: