В УПЦ КП розповіли, як Московський патріархат зірвав зустріч Порошенка зі своїми єпископами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там заговорили про зневагу до президента і "плече Москви".

Очільники Московського патріархату на час, коли мала відбутись зустріч Порошенка з єпископами УПЦ МП, раптово скликали Собор.

Про це він повідомив архієпископ УПЦ Київського патріархату Євстратій Зоря у Facebook.

За словами Євстратія, це – засіб не дати єпископам самостійно поїхати до президента, адже участь у Соборі – обов’язкова.

"Демонстративний демарш керівництва МПвУ покликаний продемонструвати всім, що воно, відчуваючи за собою "плече Москви" - відверто зневажає не просто Петра Порошенка, а Президента України і в його особі - державу, Главою якої він є", - наголосив архієпископ Київського патріархату.

Він зазначив, що у Московському патріархаті намагалися зманіпулювати президентом і примусити його провести зустріч на території Лаври, проте цього не сталось. Стверджується, що це і є можливою причини зриву зустрічі.

"Ситуація перебуває в розвитку і чим завершиться демарш – можна буде сказати лише згодом", - підсумував архієпископ.

Що відбувається навколо зустрічі Президента з єпископатом МПвУ? 1. Не треба забувати, що Росія воює проти України, а...

Опубліковано Євстратієм Зорею Вівторок, 13 листопад 2018 р.

Нагадаємо, що 13 листопада мала відбутися зустріч між президентом України Петром Порошенком та єпископами УПЦ Московського патріархату. Проте її скасували. Згодом єпископи УПЦ Московського патріархату висунули Порошенку ультиматум і заявили, що зустріч відбудеться лише на території Києво-Печерської Лаври.

Залиште свій коментар

Вибір редакції