В УПЦ КП розвінчали фейк Москви про заборону для Філарета та Макарія очолювати нову церкву

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мета поширення такої інформації – посіяти суперечки та зашкодити процесу.

Заява Московського Патріархату про те, що очільники УПЦ КП та УАПЦ Філарет та Макарій не зможуть брати участь у виборах глави нової Української православної церкви – "чергове московське інформаційне вкидання".

Про це архієпископ УПЦ Київського патріархату Євстратій Зоря написав у Facebook.

За його словами, явна мета поширення такої інформації – ускладнити ситуацію, посіяти суперечки, перешкодити процесу, що зараз підходить до успішного завершення.

Він додав, що процес підготовки до Об‘єднавчого Собору триває, а виборчий процес і висунення кандидатур відбуваються лише на цьому зібранні.

"Отже всі розмови до Собору відбуваються в контексті обговорення можливостей", - зазначив Євстратій.

Також він наголосив, що варто довіряти лише офіційним заявам щодо процесу, які поширюються від Вселенського Патріархату та Патріарха Варфоломія, чи від Київського Патріархату і Патріарха Філарета, а також від повноважних представників президента України і від нього особисто.

Щодо чергового московського інформаційного вкидання Протягом років та десятиліть Московський Патріархат боровся проти...

Опубліковано Євстратієм Зорею Неділя, 4 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 3 листопада в турецькому Стамбулі Константинопольський патріарх Варфоломій та президент України Петро Порошенко підписали угоду про співпрацю. Порошенко наголосив, що завершується процес створення автокефальної церкви, створені всі умови для підготовки до Собору, щоб томос було надано відповідно до канонів церкви.

ВідеоТомос для України: як просувається процес отримання автокефалії для православної церкви

Увесь український православний світ в очікуванні. Уже до кінця листопада очікується Об'єднавчий Собор, де священики з усіх наявних в Україні православних церков мають створити нову Єдину помісну православну церкву та обрати її очільника. Тільки після цього Патріарху нової церкви буде наданий Томос про автокефалію і закінчаться 300 років церковної анексії Київського престолу російським патріархатом. 

Томос для України: як просувається процес отримання автокефалії для православної церкви

Залиште свій коментар

Вибір редакції