Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В УПЦ МП відреагували на рішення Мін'юсту щодо Почаївської лаври

Московський патріархат вважає, що рішення Мін'юсту може скасувати суд

В УПЦ Московського патріархату вважають, що попри рішення Міністерства юстиції про скасування передачі Почаївської лаври, вона й надалі перебуває у законному та правомірному користуванні братії чоловічого монастиря.

Про це на своїй сторінці у Facebook  голова юридичного відділу УПЦ МП протоієрей Олександр Бахов.

Протоієрей заявив, що рішення Мін'юсту про скасування державної реєстрації про право користування на споруди Свято-Успенської Почаївської лаври не скасовує договір про користування від 2003 року.

"Водночас право користування, набуте до 2013 року, не підлягає обов'язковій державній реєстрації. Тому скасування такої державної реєстрації не позбавляє чоловічий монастир УПЦ права на користування спорудами Свято-Успенської Почаївської лаври", йдеться в дописі.

Бахов додав, що рішення Мін'юсту може буте скасовано у судовому порядку та закликав не розпалювати релігійної ворожнечі.

Нагадаємо, що комісія міністерства юстиції України з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала перереєстрацію комплексу споруд Почаївської лаври, що в Тернопільській області.

Раніше повідомлялося, що споруди Почаївської лаври передані у користування УПЦ Московського патріархату до 2052 року. Згодом з'явилася інформація, що УПЦ МП може привласнити землю навколо лаври.

Національна поліція розпочала досудове розслідування щодо передачі Почаївської лаври. Представник Міністерства культури України, права та інтереси якої порушені, оскаржив в Міністерство юстиції України зазначені дії державного реєстратора з вимогою скасувати рішення про державну реєстрацію права користування нерухомим майном комплексу Почаївської лаври і залучити реєстратора до відповідальності".

Відео Активісти планують влаштувати протест під стінами Почаївської міськради

У міськраді розглядатимуть питання про передачу трьох земельних ділянок навколо Свято-Успенської Лаври з комунальної власності церкві МП. Напередодні активісти оприлюднили відео, на якому начебто монах Почаївської Лаври пропонує пів тисячі євро депутату міськради за позитивне голосування.

Активісти планують влаштувати протест під стінами Почаївської міськради

Залиште свій коментар

Вибір редакції