В уряді хочуть зобов'язати організаторів концертів попереджати правоохоронців про артистів з РФ

Наразі готуються відповідні зміни до закону про гастрольні заходи.

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко хоче зобов'язати організаторів концертів попереджати правоохоронні органи про запрошення в Україну російських артистів.

Про це він розповів в ефірі Радіо Свобода.

"Я ці зміни вже готую, і вони мають полягати в тому, що організатори гастрольних заходів повинні попереджати прикордонників, СБУ, інші відповідальні органи і установи про свій намір запросити музикантів, виконавців з Росії. Скажімо, за місяць до фестивалю чи події, яку вони планують", – сказав посадовець.

За його словами, російських артистів мають перевіряти в плані порушення законів щодо Криму і Донбасу.

"10 днів має перевірятися інформація щодо порушення чи непорушення такими виконавцями українських законів і в частині Криму, і в частині підтримки агресії на Донбасі. Якщо з цим нормально, будь ласка, отримуєте дозвіл, якщо з цим не нормально, а так буде далі в більшій кількості випадків, тоді такі виконавці хай співають для своїх прихильників у Росії. У нас своїх більш ніж достатньо", – додав Кириленко.

Нагадаємо, у Раді хочуть заборонити всім російським виконавцям виступати в УкраїніУ Верховній Раді зареєстрували проект закону №6660, що передбачає заборону на виступи всіх російських виконавців в Україні та забороняє українцям гастролювати в окупованому Криму, ОРДЛО та у Росії.

Документ відправили на розгляд у профільному комітеті. Зареєстрували його позафракційні народні обранці Андрій Іллєнко, Юрій Левченко, Михайло Головко та Олег Осуховський.

У тексті пояснювальної записки йдеться, що РФ веде інформаційну війну проти України "особливо за допомогою російських гастролерів", тому важливо заборонити їм виступи на території Україні, зокрема і окупованій. 

ВідеоБільшість анонсованих росіян не змогла виступити на "Atlas Weekend"

Залиште свій коментар