В уряді Криму провели масштабну реорганізацію

Для приведення структури Радміну у відповідність з новою структурою Кабміну Рада Криму провела зміни.

Верховна рада Криму реорганізувала 13 міністерств Ради міністрів Криму в 9 і 9 республіканських комітетів - у 10. Зміни проведено для приведення структури Радміну у відповідність з новою структурою Кабінету Міністрів.

Рада Криму скоротила кількість заступників голови Радміну до 4, звільнивши Валерія Кравця. При цьому решта віце-прем'єри тепер будуть міністрами.

Так, перший заступник голови Радміну Павло Бурлаков очолив Міністерство регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Криму, яке утворено шляхом об'єднання Міністерства житлово-комунального господарства з Міністерством регіонального розвитку та будівництва.

Створено також республіканський комітет з будівництва та архітектури.

Міністерство економіки Криму перейменовано на Міністерство економічного розвитку і торгівлі, до нього увійшов реорганізований реском з торгівлі і захисту прав споживачів.

Міністерство очолила віце-прем'єр Радміну Катерина Юрченко. Міністерство праці та соціальної політики Криму перейменовано в Мінсоцполітики, його очолив заступник голови Радміну Азіз Абдуллаєв. Міністерство аграрної політики Криму перейменовано в Мінагрополітики і продовольства Криму. Його очолив Валерій Кравець.

Міністерство транспорту і зв'язку Криму реорганізовано в реском з транспорту і зв'язку, а Міністерство палива та енергетики Криму - у реском палива, енергетики та інноваційної політики.

Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту Криму приєднано до Міністерства освіти і науки - таким чином, створено Міносвіти і науки, молоді та спорту Криму.

Міністерство культури і мистецтв Криму перейменовано в Мінкультури, до нього увійшов реском у справах релігій.

Реорганізація не торкнулася міністерств охорони здоров'я, фінансів, курортів і туризму. Мінкурортів тепер очолюватиме віце-прем'єр Радміну Георгій Псарьов.

Разом з тим, в МОЗ Криму помінявся керівник: замість Сергія Донича, який подав у відставку в середині січня за власним бажанням, міністром призначений Ігор Шпак, який раніше працював директором департаменту управління та контролю якості медичних послуг Міністерства охорони здоров'я України.

Зміни не відбулися в рескомі по земельних ресурсах, у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян, з охорони культурної спадщини, з водогосподарського будівництва і зрошуваного землеробства, за інформацією, з охорони навколишнього природного середовища, з лісового і мисливського господарства.

Посада міністра Ради міністрів Криму, яку займала Олена Нетецька, визнана 14 лютого Центральною виборчою комісією обраною депутатом Верховної ради за списками Партії регіонів, ліквідована. Апарат кримського уряду тепер очолюватиме керуючий справами Радміну, яким призначено Тетяну Акімову.

Читайте також:

На будівлі парламенту Криму слово "Рада" змінили на "Совет"

Росія уже не хоче Крим, а планує імперію зі столицею в Києві

Wikileaks: Росія може спровокувати заворушення в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: