Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді назвали міста, яким загрожує зрив опалювального сезону

Голів деяких ОДА просять звернутися до прокуратури, щоб з‘ясовувати, чому не вдалося вчасно та якісно надати послугу.

Загроза зриву опалювального сезону існує у Смілі Черкаської області, Шепетівці Хмельницької області та Коцюбинському Київської області.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко за підсумками селекторної наради з питань підготовки до опалювального сезону в четвер у Києві.

"Я хотів би наголосити, що проблема лежить не у фінансах, управлінні, а саме в здібності місцевої влади вирішувати ці питання. Вони будуть діяти, як у минулому році за рахунок відсутності місцевої влади... Місцеві депутати не можуть знайти спільну мову з місцевим або селищним головою - це абсолютно неприпустимо. Це питання буде вирішуватись у Верховній Раді, або при проведенні перевиборів саме у цих містах", - зазначив урядовець.

Якщо не буде вчасної подачі опалення, Зубко наголосив на тому, щоб голови обладміністрацій звернулись до прокуратури для того, щоб з‘ясовувати, чому не вдалося вчасно та якісно надати послугу. Зубко запевнив, що Україна фактично на 100% готова до початку опалювального сезону 2018.

Нагадаємо, опалювальний сезон в Україні може розпочатися раніше. Він має стартувати тоді, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів тримається нижче 8 градусів тепла. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, своєю чергою заявив, що опалювальний сезон слід починати, дивлячись "не в календар, а на термометр". 

Як повідомлялось, Україна достатньо запаслася газом для старту опалювального сезону, але є три великі проблеми. 

ВідеоОпалювальний сезон у Новояворівську опинився під загрозою

Майно приватної теплопостачальної компанії через підозру її керівництва у корупції арештували на початку серпня. Поки йде розслідування, в 30-тисячному місті немає гарячої води. Саму ТЕЦ вже передали в управління іншої компанії і навіть обрали для неї керівника. Але до виконання своїх обов'язків він так і не приступив. 

Опалювальний сезон у Новояворівську опинився під загрозою

Залиште свій коментар

Вибір редакції