У ПР готові допустити іноземні компанії до приватизації ОПК

Депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах підтримує приватизацію іноземними компаніями підприємств оборонно-промислового комплексу.

Депутат Верховної ради від фракції ПР Анатолій Кінах вважає за доцільне допуск іноземних компаній до приватизації підприємств оборонно-промислового комплексу.

"Є напрямки, де ми не зможемо обійтися без кооперації з нашими партнерами, зокрема, з Росією і з іншими державами. Тому наші зарубіжні партнери також мають залучатися до приватизаційних конкурсів", - сказав депутат .

При цьому Кінах відзначив, що при приватизації підприємств ОПК важливо, щоб держава зберігала контроль над оборонними активами.

"Це питання національної безпеки, запорука ефективного оснащення Збройних сил України", - сказав він.

У той же час депутат вважає, що, наприклад, в авіабудуванні може йти мова про створення транснаціональних структур.

Кінах також повідомив, що до листопада планується внесення до парламенту законопроекту, який стосується корпоратизації, акціонування і приватизації підприємств ОПК.

"Також будуть внесені відповідні зміни до державної програми приватизації. Крім того, буде відкоректований список підприємств, корпоратизація, акціонування і приватизація яких заборонена", - сказав він.

Кінах спрогнозував, що в 2010 році буде проведений підготовчий етап у цьому напрямку, а 2011 рік буде присвячений питанням корпоратизації, акціонування і приватизації підприємств ОПК, створення вертикально інтегрованих структур - корпорацій, концернів.

Як повідомлялося, наприкінці липня президент Віктор Янукович наголошував на необхідності реформування оборонно-промислового комплексу на основі новітніх технологій і сучасного озброєння.

Читайте також:

Держпакет "Прикарпаттяобленерго" пішов з молотка за стартовою ціною

Київрада відмінить приватизацію більше 300 об'єктів нерухомості

Фонд держмайна продав 40% акцій київського ЦУМа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: