В уряді планують встановити для ЗМІ правила висвітлення ситуації на Донбасі

Поштовхом до цього стала скандальна публікація сайтом "Миротворець" імен журналістів, які отримали "акредитацію" для роботи у "ДНР"

У Кабінеті Міністрів заявляють про необхідність розроблення правил перебування представників ЗМІ на окупованих територіях Донбасу. Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе, пише "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, за словами Клімпуш-Цинцадзе, в Україні необхідно розробити стратегію висвітлення ЗМІ подій на непідконтрольних українській владі територіях Донбасу. Таке рішення продиктоване скандалом щодо публікації сайтом "Миротворець" списків ЗМІ, які отримали акредитацію у бойовиків на Сході.

"Ми повинні з боку держави вибачитися перед журналістами, які відповідально і об'єктивно висвітлюють там події. Але (з моменту скандалу з публікацією списків) більш чітко говорити про правила держави, як ми бачимо, правила освітлення ситуації на цій території", - зазначила вона.

При цьому, чиновниця підкреслила, що вже отримувала повідомлення від міжнародних партнерів України і світових ЗМІ, які стурбовані з приводу цієї ситуації.

Віце-прем'єр-міністр сподівається, що єдині правила перебування ЗМІ на території окупованого Донбасу приймуть не лише українські, а й світові ЗМІ.

Нагадаємо, український ресурс "Миротворець" опублікував список журналістів, які отримали "акредитацію" для роботи на окупованих територіях Донецької області у так званому міністерстві інформації "ДНР". Повідомляється, що за інформацією бойовиків дозвіл на роботу було видано 7901 співробітникові ЗМІ, українські активісти вказують на дані 4068-ми. Українські і зарубіжні представники ЗМІ заявили про невдоволення публікацією відомостей про "акредитації".

Після цієї публікації сайт центру "Миротворець" вирішив закритися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: