Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді розказали, як спецслужби РФ використовують "єврейську карту" проти українських патріотів

Подібне практикували ще спецслужби СРСР.

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла, що російські спецслужби намагаються дискредитувати українських патріотів, прирівнюючи їх до антисемітів.

Про це віце-прем'єр заявила на конференції "Досвід створення держави Ізраїль: уроки для України", передає Інтерфакс.

За її словами, є серйозні загрози, які далеко не завжди йдуть від українського коріння. Зокрема використання російськими спецслужбами так званої "єврейської карти" в Україні і спроби поставити знак рівності між патріотами українськими і антисемітами.

Климпуш-Цинцадзе нагадала, що ще спецслужби СРСР застосовували схожу практику щодо українців. "І зараз з новою силою активізувалися спроби дискредитувати рух за незалежність в Україні", – заявила віце-прем’єр.

Разом з тим Климпуш-Цинцадзе уточнила, що це не значить, що такої проблеми взагалі не існує, проте реальні випадки вандалізму або нападів в Україні обговорюються і розслідуються. Також робиться все можливе, аби не допустити нових таких випадків.

При цьому Климпуш-Цинцадзе наголосила, що протягом 2017 року в Україні не було зафіксовано жодного випадку насильства проти єврейської громади.

Нагадаємо, Україна виявилася найбільш дружньою до євреїв країною у Східній Європі. Найбільш недружніми виявилися Румунія, Литва та Вірменія.

ВідеоТроє українців отримали звання "Праведника народів світу" за порятунок євреїв під час Голокосту

Залиште свій коментар

Вибір редакції