Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді розповіли, які вихідні українцям доведеться відпрацювати

В уряді розповіли, які вихідні українцям доведеться відпрацювати

Робочі дні переносять, аби відзначати свята було зручніше.

Уряд ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Так, за п’ятницю 29 червня, що після Дня конституції, треба буде відпрацювати у суботу 23 червня. Замість понеділка 24 грудня перед Різдвом треба буде вийти на роботу 22 грудня; а за понеділок 31 грудня перед Новим роком відпрацювати у суботу 29 грудня.

Це стосується працівників з п’ятиденним робочий тижднем та двома вихідними – у суботу та неділю –, крім органів Пенсійного фонду, "Укрпошти", Державної казначейської служби та банківських установ.

Раніше українці вже відпрацювали п’ятницю 9 березня у суботу 3 числа місяця, а понеділок 30 квітня у суботу 5 травня. Як зазначається, перенесення робочих днів не зменшує тривалість робочого часу впродовж року, а лише створює зручні умови для святкування.

Нагадаємо, Порошенко хоче очистити українську армію від небезпечних рудиментів радянсько-російської ідеології шляхом зміни військового календаря. Так, ще 2014 року було скасувано "Дєнь защітніка Атєчєства" і запроваджено День захисника України на 14 жовтня – козацьке свято Покрови. 

Окрім цього, 21 листопада минулого року вперше відзначали День Десантно-штурмових військ ЗСУ. Раніше його святкували 2 серпня. Також президент переніс день святкування Дня прикордонника.

Відео Флешмобами та спортивними змаганнями в Україні відзначили День Європи

Україна відкличе всіх своїх представників з органів СНД. Про це заявив Президент Петро Порошенко з нагоди Дня Європи, який святкується сьогодні. За його словами, Україні більше нічого робити в пострадянському об'єднанні, і вона повертається додому - до Європейського Союзу. 

Флешмобами та спортивними змаганнями в Україні відзначили День Європи

Залиште свій коментар

Вибір редакції