В уряді Тимошенко будуть зміни? (відео, оновлено)

Тимошенко заявила, що після створення коаліції в складі уряду можуть відбутися зміни.


Прем’єр також вважає, що може бути прийнята програма дій Кабінету міністрів.

Юлія Тимошенко також заявила, що в Україні буде створена спеціальна антикризова команда з представників всіх фракцій.

"Три фракції, які створили коаліцію, вже домовилися про створення спеціальної антикризової команди, куди увійдуть професіонали всіх фракцій без виключення. Йдеться про об'єднання всього парламенту з метою доведення до кінця в антикризовому контексті програми дій уряду. Я упевнена, що ця програма буде проголосована у Верховній Раді", - сказала прем'єр.

Тимошенко - Литвин
УНІАН
Тимошенко привітала Литвина
Тимошенко запевнила, що парламент працюватиме консолідовано з Кабінетом міністрів, і вже завтра уряд подасть до парламенту пакет антикризових законопроектів, які необхідно розглянути в першу чергу.

Голова Комітету Верховної ради з питань правової політики Сергій Міщенко сказав, що після підписання коаліційної угоди кандидатуру Тимошенко подадуть на посаду прем’єр-міністра.

Він зазначив: "Коли буде підписана коаліційна угода, коли буде питання щодо формування уряду, то, звісно, коаліція, відповідно до Конституції, повинна подати свою кандидатуру на посаду прем’єр-міністра України". За словами Міщенка, буде подана кандидатура Тимошенко.

За словами Міщенка, "протокол про створення коаліції є".

Створення коаліції Тимошенко назвала завершенням політичної кризи. За її словами, це означає можливість швидкого подолання економічної кризи.

Нагадаємо, вчора Верховна рада обрала Володимира Литвина спікером.


ВідеоВ уряді Тимошенко будуть зміни?

ВідеоТимошенко заявляє про завершення кризи

ВідеоЯк зміниться уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: