В уряді запевнили, що без реформ Україна залишиться найбіднішою у Європі

За словами віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, реформами требами займатися швидко, тому що в України залишилось мало часу.

 Якщо не втілювати реформи, Україна залишиться однією з найбідніших країн у Європі, заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в ефірі одного з українських каналів.

"Ми розробляємо модернові, сучасні рішення для того, щоб випереджати ті ж країни Західної Європи. Це питання конкурентоспроможності держави", - наголосив Тігіпко.

Він також зазначив, що реформами требами займатися швидко, тому що в України залишилось не так багато часу.

"Україна - одна з найбідніших країн європейського континенту, а конкретно - друга з кінця. Причина одна - ми не робимо реформи, боїмося ситуації", - підкреслив Тігіпко.

На питання про те, як переконати людей у необхідності реформ, міністр відповів, що найкраще наводити приклади інших країн. Зокрема, він порівняв Естонію, де середня пенсія складає 305 євро, та Україну, де вона становить 1150 гривень.

"Чим ми гірші? Ми повинні бути кращими", - зазначив віце-прем'єр.

Нагадаємо, на думку Європейського банку реконструкції і розвитку, криза в Україні вже завершилась, але країні потрібні великі реформи.

Читайте також:

Бродський: Янукович поставить українцям велику клізму

Янукович заявив, що Київ вже реформував і час братися за регіони

Уряд оприлюднив план перебудови України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: