В уряді згадали про "хрущовки" і вирішили їх знести

Будинки від 50 років і старші до п'яти поверхів необхідно знести, тому що модернізувати їх не має ніякого сенсу - вважають в уряді.

Потрібно провести інвентаризацію житлового фонду та знести старі будинки, зокрема "хрущовки". Про це заявив віце-прем'єр-міністр Борис Колесников в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"Що стосується будинків від 50 років і старші, особливо побудовані методом панельного домобудування, до п'яти поверхів, то вони підлягають розбиранню, тому що модернізувати їх не має ніякого сенсу", - сказав чиновник.

За його словами, всі будинки, які після інвентаризації не будуть знесені, повинні бути переобладнані. Наприклад, модель вентильованого фасаду, з повною заміною вікон, з котельні на даху будинку дає подвійну економію газу.

Міністр зазначив, що для такого переобладнання потрібно брати довгострокові кредити і залучати приватний капітал.

"У нас вистачить політичної волі, щоб це зробити ", - наголосив Борис Колесников.

Нагадаємо, у липні Київська влада прийняла рішення не зносити старі будинки, які називають хрущовками на Нивках, Дарниці і Святошино, а лише утепляти і модернізувати їх. Санація одного застарілого будинку обходиться в 2-2,5 млн гривень, а знос з будівництвом - в 10 разів більше.

Читайте також:

Влада Києва вирішила не зносити хрущовки

Хрущовки: головний біль мешканців і влади

В Україні замість "хрущовок" збудують "економки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: