В УЗ назвали офіційну причину сходження вагонів "Інтерсіті+" і звільнили шістьох посадовців

В УЗ назвали офіційну причину сходження вагонів "Інтерсіті+" і звільнили шістьох посадовців

Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Також "Укрзалізниця" розірве трудовий договір із заступником директора з інфраструктури регіональної філії "Придніпровська залізниця".

Причиною сходження з рейок шести вагонів поїзда "Інтерсіті+" 29 березня були грубі порушення в утриманні верхньої будови колії. За службове недбальство керівників "Придніпровської залізниці" звільнять.

Про це повідомляє УЗ.

Зазначається, що спеціальна комісія завершили службове розслідування сходження вагонів потяга. Було встановлено, що передумовою інциденту стало недотримання відповідальними керівниками вимог нормативних документів, інструкцій в частині безпечної організації та виконання робіт із обслуговування, утримання у справному стані ввірених об’єктів інфраструктури. А також вони не ухвалили заборонні заходи у разі неможливості виконання необхідного обсягу ремонтних робіт.

У зв'язку з цим ухвалено рішення про звільнення шести працівників регіональної філії "Придніпровська залізниця", які допустили порушення. Йдеться про звільнення: першого заступника начальника та головного інженера структурного підрозділу "Служба колії", начальника та заступника начальника структурного підрозділу "Запорізька дистанція колії". Також прийнято рішення про звільнення майстра, який виконував обов’язки головного інженера дистанції колії; старшого майстра та бригадира структурного підрозділу "Запорізька дистанція колії".

Крім цього, за порушення посадових обов’язків буде розірвано трудовий договір із заступником директора регіональної філії "Придніпровська залізниця" з інфраструктури.

"Укрзалізниця не терпітиме грубих порушень та службової недбалості у своїй роботі. Усі винні у цьому прикрому випадку понесуть заслужене покарання. Я запевняю, що Укрзалізниця рішуче боротиметься з будь-якими порушеннями й забезпечить найвищий рівень безпеки залізничних перевезень", — наголосив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

Також вже завершується процес підрахунків збитків від інциденту для підготовки претензійного матеріалу для відшкодування винними допущених збитків. Також за фактом сходження вагонів поїзда Національна поліція відкрила кримінальне провадження.

Нагадаємо, 29 березня вдень 6 із 9 вагонів пасажирського "Інтерсіті", який рухався з Києва до Запоріжжя, злетіли з рейок за 50 км до кінцевої станції. На момент аварії в потязі перебували 88 пасажирів, ніхто не постраждав. Утім, людям довелося чекати декілька годин, доки їх доправили до Запоріжжя іншим потягом. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: вагони та локомотив "Інтерсіті" у Дніпропетровській області вдалося встановити на рейки

Новини України: вагони та локомотив "Інтерсіті" у Дніпропетровській області вдалося встановити на рейки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація