В Ужгороді проводять референдум

Сьогодні, 7 грудня, в Ужгороді відбудеться референдум щодо будівництва аквапарку.

Організатори голосування сподіваються, що результати референдуму вплинуть на ситуацію та допоможуть у справі зведення аквапарку. Справа в тому, що для остаточного дозволу не вистачає підпису Державного управління охорони навколишнього середовища в Закарпатській області.

Саме на відмові цього управління підписати необхідні документи розпочався скандальний конфлікт довкола ідеї аквапарку. Обласна рада розширила межі парку Боздоський, чим унеможливила будівництво комплексу (надавши запланованій під нього території статусу природоохоронної).

Прокурор опротестував таке рішення, але депутати не скасували його, а лише змінили у слово "розширити" (межі) на "визнати". Крім того, на сесії 4 грудня обласна рада прийняла рішення "дозволити будівництво аквапарку на території парку відпочинку "Боздоський".

Екс-мер Ужгорода Еміл Ландовський розповів, що ідея створити зону відпочинку на території Боздоського парку виникла з часу відкриття тут джерел термальної води. Проте колишнього мера дивує пасивність сучасної громади.

Зазначимо, щоб результати референдуму були дійсними, необхідно, щоб проголосували 50% плюс один виборець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: