В Ужгороді заборонили намети Яценюка

Міська рада заборонила розміщення незареєстрованих малих архітектурних форм, під які підпадають і намети "Фронту змін". На демонтаж дали три дні.

Депутати Ужгородської міської ради заборонили розміщення на території міста агітаційних наметів громадської ініціативи "Фронт змін".

Відповідне рішення було ухвалене на сесії міськради, згідно з ним, на території Ужгорода забороняється використання незареєстрованних малих архітектурних форм, у тому числі наметів громадської ініціативи Арсенія Яцеюка.

За таке рішення проголосували всі 27 присутніх депутатів (усього в раді 50 депутатів).

При цьому міськрада доручила департаменту муніципальної міліції в триденний строк демонтувати всі вже встановлені незаконні намети.

Нагадаємо, зараз проти мера Ратушняка порушено дві кримінальні справи - за фактом побиття активістки "Фронту змін" (цей факт підозрюваний спростовує, зазначаючи, що жінка сама на нього напала), і за фактом порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності.

В той же час, Ратушняк після свого скандального інтерв'ю неодноразово повторював антисемітські висловлювання на адресу Яценюка та інших відомих осіб.

Крім того, оточення політика він звинуватив у серйозних злочинах - педофілії, торгівлі людськими органами та контрабанді.

Крім того, позаштатний кореспондент "Нового каналу" Віталій Глагола, який брав скандальне інтервю в Ратушняка, був звільнений зі свого основного місця роботи в Ужгородській обласній телерадіокомпанії.

Читайте також:

Ужгородського журналіста, який взяв інтерв'ю в Ратушняка, звільнено

Ратушняк звинуватив оточення Яценюка в педофілії

Проти Ратушняка порушено другу кримінальну справу - за антисемітизм

Ратушняк: мене повинні заарештувати і покалічити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: