В Ужгороді знищили пам'ятник жертвам політичних репресій

В УНП стверджують, що цей акт вандалізму є логічним продовженням антидержавної політики, якою керують з-за кордону.

Сьогодні, 25 червня, в Ужгороді знищено пам’ятник жертвам політичних репресій та викрадено його уламки. Про це йдеться у зверненні Закарпатської обласної організації Української народної партії. У зверненні також підкреслюється, що "акція має на меті, окрім іншого, спровокувати міжетнічне протистояння на Закарпатті, внести напруження у суспільстві".

У зв’язку з інцидентом в УНП закликали правоохоронні органи невідкладно вжити заходів для затримання осіб, які підозрюються у знищенні пам’ятника, та застосувати до них дію чинного закону.

В УНП вважають, що акт вандалізму – "логічне продовження антидержавної політики, безкарно здійснюваної на території Закарпатської області різними політичними силами, в тому числі й інспірованими з-за меж України".

Елементами такої політики, переконані в УНП, є встановлення в Одесі пам'ятника російській імператриці Катерині ІІ, ліквідація в Полтаві каменя, закладеного на місці майбутнього пам'ятника Петлюрі, акт вандалізму на Говерлі, вандалізм щодо пам'ятника Шевченку в Харкові, знищення державного гербу України на Верецькому перевалі та на Кіровоградщині, встановлення у Сімферополі пам'ятника "жертвам ОУН-УПА", а також все ще чинна анафема гетьману Мазепі, яку виголошує Українська православна церква Московського патріархату.

Читайте також:

За наругу над українськими символами будуть саджати на 3 роки

У Польщі осквернили обеліск воїнам УПА

РПЦ не збирається знімати з гетьмана Мазепи анафему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: