В`ячеслава Кириленка обрали лідером руху "За Україну!"

На зборах засновників "За Україну!" було обрано лідера та задекларовано основні принципи громадського руху.

В'ячеслав Кириленко
УНІАН
Громадський рух "За Україну!" обрав лідером депутата Верховної ради від НУ-НС В'ячеслава Кириленка.

Таке рішення прийняли на засіданні учасники зборів засновників руху.

За словами Кириленка, основним завданням руху буде налагодження зв'язків між суспільством і парламентом.

Але, на його думку, щоб стати спільною ланкою між суспільством і владою, рух повинен "розірвати замкнуте коло, яке нав'язане двома найбільшими вождістсько-олігархічними кланами - Партією регіонів і Блоком Юлії Тимошенко". Він також додав, що завданнями руху "За Україну!" і його представників у Раді, буде захист прав малих і середніх підприємців.

"Ми захищатимемо цих людей від невиправданого збільшення податків, від введення додаткових зборів і від тих неконтрольованих дій по відношенню до них, які дозволяють собі контролюючі, податкові та інші перевіряючі інстанції", - додав Кириленко.

Депутат підкреслив, що рух "За Україну!" не має політичного характеру і об'єднує всіх громадян, які виступають за захист національних інтересів. "Ми сьогодні заснували позапартійний рух", - вважає Кириленко.

На питання, чи готовий він залучити до руху депутата фракції НУ-НС, екс-спікера Арсенія Яценюка або об'єднатися з його ініціативою "Фронт змін", Кириленко відповів: "Коли буде фронт, тоді і над цим думатимемо".

Після того, як 37 депутатів фракції НУ-НС проголосували за створення коаліції у складі БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина, Кириленко подав у відставку з поста лідера фракції. Він створив депутатську групу "За Україну", до якої увійшли 18 народних обранців. У інтерв'ю газеті "День" Кириленко відзначив, що депутатська група "За Україну!" не увійшла до нинішньої коаліції. "Ми голосуємо лише за ті питання, які мають українську позицію, і для цього нас не потрібно заганяти в коаліцію", - відзначив він.

Читайте також:

Депутати виписали собі майже 600 мільйонів

Януковичу соромно ходити до парламенту

Яценюк: парламентські і президентські вибори повинні пройти одночасно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: