В Ялті померло друге дитинча Тигрюлі: "няш-мяш" загрожує покарати директора зоопарку

В Ялті померло друге дитинча Тигрюлі: "няш-мяш" загрожує покарати директора зоопарку

Третє дитинча "поки живе", - додав Зубков / Фото: Зоопарк "Казка"

В зоопарк планують доставити потужну дизель-генераторну установку.

Друге з трьох білих бенгальських тигренят померло у ялтинському зоопарку "Казка". "Важко сказати, що це переохолодження. Білі тигренята в принципі дуже слабкі за своєю природою, а тим більше ті, хто на штучному", — прокоментував інцидент директор закладу Олег Зубков. Третє дитинча "поки живе", - додав Зубков. Зубков зазначив, що зоопарк доставлять потужну дизель-генераторну установку замість тої, що вийшла з ладу.

Нагадаємо, енергетична блокада анексованого росіянами півострова триває з 21 листопада.Крим залишився без світла в результаті підриву електроопор на Херсонщині. Активісти зазначають, що будуть тримати блокаду, поки кримська окупаційна влада не звільнить усіх політв'язнів.

Знеструмлений Крим живе в режимі жорсткої економії. Подача електроенергії на півострові обмежена у трьох сотнях населених пунктів – це майже 25 тисяч будинків, порахувала самопроголошена влада. У багатьох містах і селах півострова не працює ні мобільний, ні стаціонарний телефонний зв'язок.

У більшості дитячих закладів тривають канікули. В медицині – теж економія. Скасували планові операції і щеплення. Госпіталізувати будуть тільки хворих дітей до трьох років і призовників.

"Прокурор" Криму Наталія Поклонська заявила, що відповідальність за загибель дитинча повинен нести директор зоопарку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація