В Ялті туристам пропонують психотропну курильну суміш

Ялта може перетворитися на Амстердам: у кафе туристам вже пропонують покурити "пустирник серцевий".

У Ялті з початку курортного сезону працює кафе, відвідувачам якого пропонують покурити так званий лев'ячий хвіст - особливу курильну суміш.

Персонал закладу запевняє, що його вживання має заспокійливий і розслаблюючий ефект, а також покращує настрій. Пристосування для куріння "левового хвоста" аналогічне до того, що використовують для паління марихуани у голландських кафе-шопах. Курильну суміш можна вживати не лише у барі: за бажанням клієнта її продають на виніс.

Як пояснив депутат міськради Ялти, лікар-нарколог Ігор Олександров, лев'ячий хвіст, він же пустирник серцевий, містить у своєму складі алкалоїд леонурін і є сильним психодизлептиком - речовиною, що активно впливає на психіку людини.

"Тести і аналізи, взяті у людини, яка вживала цей продукт, засвідчать стан наркотичного сп'яніння, - зазначив Олександров. - На жаль, політика у нашій державі така, що подібні і навіть більш сильні і небезпечні речовини не визнані наркотичними, що жодним чином не зменшує їхнього шкідливого впливу на організм людини".

Фахівець нагадав, що героїн та опіати колись вільно продавали в аптеках, а усвідомлення їхньої небезпеки для здоров'я прийшло значно пізніше.

"Тут ми спостерігаємо практично ідентичну ситуацію, - упевнений депутат. - Якщо так піде і далі, то Ялта може перетворитися в Амстердам, де рослинні наркотики легально вживають практично на кожному куті".

Читайте також:

В Криму заборонили шаурму і шашлик на вугіллі

Українці підсіли на цифрові наркотики

В Криму секс можна купити за стакан соку та прогулянку на яхті

Міліція бореться з селянами, які вирощують мак на пироги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: