В Ялті зібралися VIP-міліціонери СНД

Міністри внутрішніх справ країн СНД з'їхалися до Лівадійського палацу в Ялті. Вони обговорять спільну боротьбу зі злочиннністю.

Юрій Луценко
УНІАН
Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко
В Ялті у четвер, 4 червня, проходить чергове засідання Ради міністрів внутрішніх справ держав-учасниць СНД.

Серед учасників саміту - керівники відповідних відомств одинадцяти країн. Делегацію МВС України очолює міністр Юрій Луценко. Він відбув до Криму напередодні.

Урочисте відкриття засідання розпочалося вранці в Лівадійському палаці. Як зазначив Луценко, проведення  саміту саме там є невипадковим, оскільки стіни палацу свого часу стали символами миру й мирних відносин між країнами.

Він нагадав, що саме у Лівадійському палаці в 1945 році проходила зустріч трійки лідерів союзницьких держав - СРСР, США та Великобританії.

"Я впевнений, що питання та рішення, які будуть ухвалені на засіданні, підуть на користь безпеці наших громадян у мирний час", - сказав Луценко.

Учасники саміту планують розглянути питання про співробітництво міліції країн СНД, реалізацію міждержавних програм боротьби зі злочинністю, а також розробку заходів з протидії злочинам, пов’язаних з використанням інформаційних технологій.

Планується також проведення двосторонніх та багатосторонніх зустрічей керівників правоохоронних відомств.

За результатами саміту відбудеться підписання низки підсумкових документів. Заплановано також підпитання Договору про співпрацю між міністерствами внутрішніх справ України та Російської Федерації.

Читайте також:

Тимошенко поїхала до Польщі святкувати падіння комунізму

У Криму затримали росіянина, який знаходився в міжнародному розшуку

Луценка повернули на посаду голови МВС

"Регіонали" вважають Луценка "лежачим поліцейським"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: