Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Яндексі" вперше прокоментували обшуки і звинувачення з боку СБУ

Компанія буде робити "необхідні юридичні дії" для захисту своєї команди.

Компанія "Яндекс" спростувала передачу персональної інформації про українських користувачів російським спецслужбам, в чому її підозрює Служба безпеки України.

Про це йдеться в заяві російської IT-компанії, яку ТСН.uа отримав електронною поштою.

В "Яндексі" запевнили, що ні у співробітників, ні у керівництва українського підрозділу компанії не було доступу до персональних даних користувачів.

"Захист персональних даних наших користувачів у всіх країнах, де ми надаємо сервіси, є найвищим пріоритетом. Зокрема для забезпечення цього дані про користувачів знеособлені і анонімні. Існують суворі законні процедури, за якими правоохоронні органи можуть звернутися в компанію з вимогою розкрити ті чи інші дані - але на це має бути відповідне рішення суду, і сама компанія повинна визнати його обґрунтованим. Ніякої передачі даних, в якій звинувачують "Яндекс", не було", - заявила компанія.

"Яндекс" відзначає, що буде робити "необхідні юридичні дії" для захисту своєї команди.

Нагадаємо, у понеділок, 29 травня, стало відомо про те, що СБУ проводить обшуки в офісах "Яндекс" в Одесі та Києві. Співробітники Служби безпеки України встановили, що менеджмент компанії незаконно збирав, накопичував та передавав до Росії персональні дані українських громадян. Так, за даними СБУ, "Яндекс" збирав та передавав до РФ відомості про особисті дані, рід занять, спосіб життя, місця перебування, проживання, роботи, дозвілля, джерела та розміри доходів, номери телефонів, електронних адрес та акаунтів у соціальних мережах.

Відео "Яндекс" передавав персональні дані українців безпосередньо до Москви

Залиште свій коментар

Вибір редакції