В Януковича забирають державну дачу

Прем'єр Тимошенко зібралася повернути у державну власність урядову резиденцію "Міжгір'я", якою зараз користується лідер Партії регіонів.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає через суд повернути до державної власності урядову резиденцію "Міжгір'я", що під Києвом.

Про це Тимошенко заявила на позачерговому засіданні уряду. "Ми маємо домогтися прийняття державницьких правосудних рішень і повернути державі усю нечесно забрану власність", - наголосила вона.

"Нам це треба зробити по державній урядовій резиденції "Міжгір'я", яка була особисто забрана Януковичем у держави. Я прошу у судах посилити державний захист і зробити так, щоб усі 140 га "Міжгір'я" разом з урядовою власністю, де завжди приймалися урядові делегації з часів ще Щербицького, були повернуті", - додала прем'єр.

Нагадаємо, у 2007 році державна резиденція "Міжгір'я", в якій проживає Віктор Янукович, була передана у власність НАК "Надра України". Вже тоді БЮТ заявив, що 136 гектарів землі та 94 інфраструктурних об'єктів держдачі було передано "Надрам" незаконно.

Втім, цього року Київський апеляційний господарський суд визнав законним відчуження державної резиденції "Міжгір’я" і передачу її в приватні руки.

Сам Янукович кілька разів заперечував звинувачення в тому, що він брав участь у відчуженні державної резиденції.

Читайте також:

Ющенку подарують дачу за 11 млн. євро

Янукович за приватизацію державних дач

Суд відмовився віддати Тимошенко дачу Януковича

БЮТ зацікавився державною резиденцією

ВідеоВ Януковича забирають державну дачу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: