В Японії Тимошенко назвали Жанною д'Арк

Українська прем'єр провела дружню зустріч з представниками японської влади і заявила, що Японія - найкращий партнер України.

Уряд України прийняв рішення не стагнувати під час кризи, чекаючи її завершення, а навпаки – надати потужний поштовх економіці шляхом докорінної модернізації в усіх сферах життєдіяльності країни.

Про це заявила прем'єр Юлія Тимошенко під час робочого сніданку з членами парламентської Асоціації дружби Японія-Україна у Токіо, повідомляє прес-служба уряду.

Вона заявила, що найкращим партнером у цій роботі Київ бачить Японію, як державу, що посідає перше місце в світі за розвитком сучасних технологій.

"Найголовніше, що керівництво Японії, еліта Японії давно сповідує концепцію "Арки свободи і процвітання", куди входить і Україна. А це значить, що ми маємо політичну підтримку ваших країн-сусідів. Це дає нам можливість сподіватися, що разом ми можемо пройти цей шлях дуже успішно", - вважає Тимошенко.

Вона нагадала присутнім, що на початку березня українська делегація у складі міністрів та керівників відомств уклала понад 20 меморандумів та протоколів з японською стороною щодо модернізації найважливіших сфер життя України.

У свою чергу, депутат японського парламенту Хакуо Янагісава від імені парламентської Асоціації дружби висловив сподівання, що в період світової фінансової кризи японське керівництво докладе усіх зусиль для спільного подолання її негативних наслідків.

Як приклад успішної співпраці Янагісава навів нещодавно укладено угоду про передачу Україною Японії квот на викиди в повітря шкідливих речовин відповідно до Кіотського протоколу.

Також японський депутат повідомив, що в Токіо давно чекали на візит Тимошенко.

"В Японії вас називають "українська Жанна д'Арк". Ми поважаємо вас за патріотичну діяльність", - сказав Янагісава.

Читайте також:

Тимошенко помолилася в японському храмі за подолання кризи

Тимошенко поїхала до Японії говорити про українську трубу

Японія виділить на розвиток IT 30 мільярдів доларів

Україна продала Японії квоти на викид вуглекислого газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: