В'ятрович роз'яснив, як писатиметься російською нова назва Дніпропетровська

Сьогодні нардепи нарешті змінили назву цього міста.

Директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович пояснив, що нова назва Дніпропетровська - Дніпро - російською мовою пишеться як "Днипро".

Про це він повідомив у Twitter.

"Важливе уточнення - нова назва Дніпропетровська російською пишеться так: Днипро", – зазначив він.

Нагадаємо, 19 травня народні депутати проголосували за перейменування Дніпропетровська на Дніпро, а Дніпродзержинська на Кам'янське. Питання про перейменування міст на порядку денному не стояло, Парубій поставив його на голосування несподівано для всіх.

Дніпропетровськ перейменували у Дніпро

Народні депутати проголосували за декомунізацію радянської назви, великого обласного центру, у вишиванках. Сьогодні у сесійній залі, з нагоди Дня вишиванки, ледь не кожен другий у національній сорочці. Журналісти ТСН з'ясовували, чи впливає патріотичне вбрання на якість роботи народних обранців.

поки невідома.

Законопроект про перейменування Дніпропетровська на початку лютого поточного року вніс до Верховної Ради нардеп Андрій Денисенко, згідно з нормою закону про декомунізацію. Вже 15 лютого Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав ініціативу щодо перейменування Дніпропетровська на Дніпро. Дніпропетровська область залишить стару назву до змін у Конституцію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: