Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В'ятрович розповів, чому небажано проводити інавгурацію 19 травня

У цей день в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій.

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович нагадав, що 19 травня в Україні є траурним – в цей день вшановують пам'ять жертв політичних репресій. Про це історик написав у своєму Facebook після того, як були озвучені можливі дати інавгурації президента України.

"Звучать пропозиції щодо проведення інавгурації президента 19 травня. Дата вкрай невдала - це День пам‘яті жертв політичних репресій, визначений Указом президента в 2007 році. Тобто це траурний день, в який проводяться жалобні заходи по всій Україні, обмежено розважальні заходи та розважальне мовлення на ТБ", - зазначив В'ятрович.

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Цього року – саме на 19 число.

Звучать пропозиції щодо проведення інавгурації президента 19 травня. Дата вкрай навдала - це День пам‘яті жертв...

Опубліковано Volodymyr Viatrovych Субота, 4 травня 2019 р.

Нагадаємо, напередодні новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою Верховної Ради та очільниками парламентських фракцій. На зустрічі обговорили дату інавгурації. Зеленський пропонував парламентарям провести церемонію 19-го травня, щоб він міг якнайшвидше взятися за роботу. Депутати пропонують 28 травня, щоб Зеленський уже не мав юридичного права розпустити Раду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції