Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В'язень на Луганщині зміг видурити у довірливих українців понад 2 млн гривень

У отриманні коштів йому допомагали ще двоє чоловіків і жінка.

Групу шахраїв, які видурили у довірливих людей понад два мільйони гривень, затримали на Полтавщині, йдеться в ТСН.12.00.

Упродовж року ті дзвонили людям, представлялися працівниками банків і пропонували вирішити проблеми з начебто заблокованими картками. Або ж називалися поліцейськими і вимагали гроші за непритягнення родичів до відповідальності.

До злочинної групи входили троє чоловіків та жінка, жителі Полтавщини. Усі дзвінки були з виправної колонії на Луганщині, там відбуває покарання один із фігурантів справи.

Обдурені люди переказували чималі гроші на банківські картки шахраїв. Потім зловмисники знімали кошти в рублях та переказували готівку на непідконтрольні Україні території в Луганській області.

"В ході проведення першочергових слідчих дій було встановлено понад 30 епізодів злочинної діяльності цього угрупування, та сума збитків оцінюється у понад 2 мільйони гривень. Було вилучено комп'ютерну техніку, чорнові записи, банківські картки, грошові кошти, накладено арешт на грошові кошти в сумі 350 тисяч гривень", - зазначили в поліції.

ВідеоНа Полтавщині затримали шахраїв, які видурили у людей понад два мільйони гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції