В’язні ГУЛАГу закликали підтримати на виборах Ющенка

Політв’язні переконані, що "переобравши Ющенка, ми збережемо незалежність і перспективу увійти в європейське співтовариство"

Колишні радянські політичні в’язні закликали підтримати на президентських виборах кандидатуру чинного глави держави Віктора Ющенка.

В оприлюдненій ними заяві зокрема, йдеться: "Ми, колишні багаторічні політичні в’язні ГУЛАГу, пізнали на собі репресії, терор, зневагу і упослідження кожного з нас як українця лише за те, що доступними методами боролися і захищали національну честь і гідність українського народу. В черговий раз, у зв’язку з виборами президента, перед Україною постав вибір: "бути чи не бути вільною і незалежною державою".

Політв’язні переконані, що "переобравши Ющенка, ми збережемо незалежність України і перспективу увійти в європейське співтовариство з належним життєвим рівнем українського народу".

"Всі інші бажаючі стати президентом України є технічними кандидатами або безперспективними, амбітними лідерами політичних партій. Якщо президентом України стануть, не дай Боже, Віктор Янукович або Юлія Тимошенко, дарма сподіватися, що ці особи з накрученими рейтингами мають хоча б крихту національного патріотизму, моралі і любові до українського народу. Їх передвиборча програма - суцільний популізм і марево пустопорожніх обіцянок. Кожен з них у зовнішній та внутрішній політиці орієнтується на настанови з Москви, а не керується українськими національними інтересами, їх мета - влада, хай тимчасова, але з можливостями забрати собі, своїм близьким і прихильникам все, що залишилось від прихватизації, а тоді "хоч потоп", - заявили колишні в’язні.

"Закликаємо усіх небайдужих до покращення життя наших дітей та онуків у вільній, незалежній державі підтримати нині діючого президента Віктора Ющенка і віддати свої голоси за переобрання його президентом України на другий термін", - йдеться у заяві.

Заяву підписали голова Тернопільської обласної спілки політв’язнів і репресованих Дем’ян Чернець та голова Тернопільського обласного товариства дітей політв’язнів і репресованих Петро Голик.

Нагадаємо, днями об’єднатися задля підтримки кандидата в президенти Віктора Ющенка українців закликало братство ОУН-УПА. "Кандидатам у президенти, яких ми вважаємо патріотами України, необхідно розпочати негайні переговори і об’єднатися з президентом Віктором Ющенком на другу каденцію. Це забезпечить нашу незалежність на вступ у європейські структури, це забезпечить наше майбуття", - заявили у братстві.

Читайте також:

Гуцули визнали Ющенка своїм президентом

Ющенко: я народився на пасіці

Ющенко звільнив чиновника, який обізвав Тимошенко "курвою з косою"

Ющенко: Мазепа би мною тішився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: