Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЄС розповіли про процедуру отримання Україною безвізового режиму

За яких умов ЄС скасує візи для українців.

Україна отримає безвізовий режим з Європейським Союзом в тому випадку, якщо пропозицію підтримають щонайменше 55% країн-членів ЄС.

Про це йдеться в сюжеті "ТСН. Ранок".

При цьому, процедура голосування Ради Європи за скасування короткострокових віз для громадян України буде проходити за принципом "кваліфікаційної більшості". Це в свою чергу означає, що рішення про надання безвізового режиму українцям неможливо ветувати через непогодження однієї з країн-членів ЄС.

Поміж тим, Україна вже заручилась підтримкою Іспанії в питанні отримання безвізового режиму.

"Україна  має  і  далі  йти шляхом  реформ.  Для  досягнення  кінцевої мети - скасування візового режиму  - зміни в країні  просто необхідні. Іспанія на це розраховує, і ми вас всіляко вас підтримуємо, і  як двосторонній партнер,  і як член Європейського Союзу", - заявив Держсекретар із закордонних справ Іспанії Ігнасіо Ібаньєс Рубіо.

Окрім того, сьогодні питання отримання безвізового режиму Президент Петро Порошенко обговорить з Президентом ЄС Дональдом Туском та Президентом ЄК Жаном-Клодом Юнкером.

Раніше ж Україна виконала останні вимоги ЄС щодо скасування віз. Верховна Рада підтримала законопроект про електронне декларування майна посадовців. Втім. На запровадження документа, за найоптимістичнішими прогнозами,  необхідно від кількох місяців до півроку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції