Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В’єтнамські свині роздерли свого господаря-пенсіонера на Миколаївщині

Рештки 80-річного селянина знайшли сусіди.

У Миколаївській області страшною смертю помер селянин-пенсіонер, який займався вирощуванням в’єтнамських свиней. Понівечене тіло господаря знайшли сусіди на городі, де він зазвичай годував тварин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди занепокоїлися, бо пенсіонер уже два дні не давав про себе знати, а оскільки чоловік мав хворе серце, прийшли його провідати – і побачили жахливу картину. "Голови не було. Було з’їдено все повністю", - каже Андрій Чеботар. Сусід припускає, що дідусеві могло стати зле, він упав, а зголоднілі свині почали його гризти.

За попереднім висновком експерта, тіло пенсіонера справді їли свині, але чи помер він сам, чи від нападу тварин – встановити навряд чи вдасться, бо тіло надто пошкоджене. Самі ж тварини досі на волі та бігають по селу. Люди побоюються, що тварини можуть на когось напасти. "Вони людину з’їли, спробували. Купа дітей тут маленьких", - переживає Ігор Клинець. Однак у сільській раді запевняють, що втрутитися в ситуацію не мають юридичного права. "Відстрілювати ніхто не буде, тому що приїхав син, приїхала сестра, племінник – вони займаються цим господарством, це приватна власність", - пояснила секретар Ковалівської сільської ради Надія Кононіченко.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

ВідеоЗголоднілі домашні свині з'їли свого 80-річного господаря на Миколаївщині

Тіло загиблого 80-річного самотнього пенсіонера знайшли сусіди. Чоловік був повністю розтерзаним, а поруч - бігали в'єтнамські свині. Найближчі сусіди запевняють, що ці свині агресивні. Їм уже по 6-7 років, вони практично не доглянуті і завжди голодні.

Зголоднілі домашні свині з'їли свого 80-річного господаря на Миколаївщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції