Вибух у Євпаторії: нові версії трагедії

У знайдених балонах, крім звичних бутану та кисню, знаходився зовсім новий газ, так званий ”МАФ”, що має більшу летючість та значно менший поріг вибуховості.

Експертна група виключає можливість потрапляння побутового газу у підвальне приміщення будинку як найбільш ймовірного епіцентру вибуху. Це довели іспити підземної частини підвідного газопроводу та інженерних комунікацій будівлі.

За словами голови групи Володимира Кисельова, до такого висновку її члени дійшли на підставі досліджень стану газопостачального обладнання, що забезпечувала постраждалий будинок, повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду.

”Іспити показали, що ГРП працює у відповідності до вимог нормативних документів. Не виявлено порушень і в роботі запобіжних приладів”, - зазначив Кисельов.

Кисельов повідомив, що сьогодні роботу ГРП №1 відновлено, він працює у звичайному режимі, забезпечуючи блакитним паливом житлові будинки, що поєднані в одну систему із будинком, що постраждав у результаті вибуху.

Керівник експертної групи також зазначив, що з’явились нові обставини. Зокрема, у знайдених балонах крім звичних бутану та кисню знаходився зовсім новий газ, так званий ”МАФ”, що має більшу летючість та значно менший поріг вибуховості.

Саме тому, за його словами, для з’ясування причин вибуху до роботи залучені найкращі науковці і фахівці з питань газопостачання та експлуатації посудин під високим тиском.

Про версії вибуху дивіться у сюжеті ТСН.


ВідеоВибух у Євпаторії

ВідеоВерсії вибуху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: