В Європі побільшало прихильників членства України в ЄС

В МЗС стверджують, що зараз вже не тільки "найбільш палкі друзі нашої країни" в Євросоюзі, а й скептики готові підтримати Україну, в тому числі і матеріально.

Зустрічі міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка з єврочиновниками в Брюсселі 18 липня продемонстрували, що європейські партнери стали більш готовими до підтримки євроінтеграції Києва. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

Він відзначив "суттєвий прогрес у розумінні щирості українського вибору на користь ЄС, і високої ціни у вигляді болючих реформ, яку українське суспільство готове платити за цей вибір".

За словами Волошина, зараз вже не тільки "найбільш палкі друзі нашої країни" в Євросоюзі, а й скептики готові підтримати Україну, в тому числі, і матеріально, на період адаптації до вимог угоди про зону вільної торгівлі, яка разом з угодою про асоціацію може бути підписана до кінця цього року.

Країни також готові допомогти Україні розробити систему стимулів до подальших реформ.

Нагадаємо, на початку липня Кабінет міністрів затвердив план першочергових заходів щодо інтеграції України в Євросоюз на 2011 рік.

План першочергових заходів зокрема передбачає продовження переговорів щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, затвердження плану заходів щодо адаптації законодавства України до законодавства ЄC тощо.

Читайте також:

Українців зобов'язали відмічатися у посольствах після повернення з Європи

Україна ухвалила план поглибленої співпраці з Євросоюзом

ЄС не став обіцяти Україні перспективу членства

ЄС відмовився скасувати візи для українців на час проведення Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: