В Житомирі мешканці будинку воюють з підприємцями за своє житло

Дата публікації
Перегляди
1304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Житомирі мешканці будинку воюють з підприємцями за своє житло

Будинок аварійний і не витримає перебудови - твердять його мешканці

Квартири на першому поверсі викупили, і якраз на Новий рік вирішили вибивати стіни у фасаді, щоби зробити вихід з офісів на вулицю.

Мешканці одного з житомирських будинків усі свята провели, боронячи від руйнації своє житло. Квартири на першому поверсі викупили підприємці, і якраз на Новий рік вони вирішили вибивати стіни у фасаді, щоби зробити вихід з офісів на вулицю.

Жителі на знак протесту хотіли перекрити рух центральною магістраллю міста. Однак, їх зупинила міліція, йдеться в сюжеті ТСН.

Будинок аварійний і не витримає перебудови - твердять його мешканці.Уже два дні вони боронять його від будівельників. Люди бояься, якщо на першому поверсі у фасаді таки зроблять вісім нових входів до магазинів та офісів, під які кілька підприємці викупили квартири - їхній дім просто завалиться.

Підприємці запевняють - усі дозвільні документи на реконструкцію фасаду у них є. Кажуть, вихід на центральну вулицю їм необхідний, щоб і прибутки були більші і мешканцям будинку їхні відвідувачі не заважали.

Із бізнесменами мешканці воюють вже кілька років. Є, кажуть, і рішення суду, де забороняється зачіпати фасад. Та воно підприємців не зупинило. Днями будинок огородили будівельними щитами а стіни здригнулися від перфоратора.

Чи аварійний будинок не можуть сказати ні у міськвиконкомі, ані архітектори.

Поки чиновники з"ясовують це питання, будівельні роботи наказали припинити. Але мешканці не вірять, що підприємці на заборону зважать.

Читайте також:

Суд заборонив скандальну забудову біля "Софії Київської"

На Запоріжжі у заказнику будують котеджі, місцеві взялись за рушниці

Туалети до Євро-2012 будують просто під вікнами киян

Боротьба за своє житло на Житомирщині

Боротьба за своє житло на Житомирщині

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація