В Житомирі запровадили комендантську годину

Задля попередження дитячої злочинності в місті запроваджено комендантську годину. Батьки нововведення підтримують, діти - не дуже.

У Житомирі введено комендантську годину. Відтепер дітям забороняється знаходитися на вулиці після 22-ої години, а підліткам – після 23-ої. Спостерігати за виконанням рішення буде міліція.

Таке нововведення повинно захистити дітей від згубного впливу вулиці. Батьки його повністю підтримують. Тепер у дорослих є привід не пускати на вулицю своїх дітей, яким закортіло погуляти пізно ввечері.

На батьків малолітніх порушників чекатимуть штрафи, які, за результатами соцопитування, готові платити 85% відсотків сімей.

У юного покоління будь-які обмеження викликають невдоволення. Підлітки кажуть, що як гуляли, так і гулятимуть. 15-річний Артем називає комендантську годину формальністю, а в разі, якщо зустрінеться з міліцією, швидко втече додому.

Від початку року на Житомирщині 156 дітей притягнуто до кримінальної відповідальності, 95 стали жертвами криміналу. Правоохоронці, які є ініціаторами запровадження комендантської години для неповнолітніх, упевнені, що цим попередять сплеск дитячої злочинності, який зазвичай настає влітку.

За словами інспектора патрульної служби БПС при УМВС України у Житомирській області Олега Демчика, в такий час діти, як правило не контрольовані, вони можуть робити все, що їм заманеться.

Неповнолітніх, які порушили комендантську годину, будуть доправляти до райвідділу, викликати батьків і складати протокол. Дітей передають батькам під розписку.

Комендантські години для підлітків діють у багатьох країнах. Головна їх мета - забрати дітей із вулиці і зробити їхнє життя безпечнішим.

Читайте також:

Чоловік стріляв з гвинтівки по дітях, які заважали йому спати

Тимошенко порадила дітям вірити у казки

На Полтавщині під час святкування останнього дзвоника стався вибух

Вчені довели, що фастфуд робить дітей дурнішими 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: